Atribuită Cumpărare directă

Revizie și I.T.P. auto Dacia Logan cu nr. : BZ-08-RSA conform Deviz nr. DAA035367 / 17.11.2020 .

Număr anunț
DA26862482
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,67 RON
Valoare atribuită
460,67 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,67 RON

din 460,67 RON estimat