Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk Drive portabil SEAGATE Backup Plus Slim STHN2000400, 2TB, USB 3.0, negru

Număr anunț
DA26866419
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117,20 RON
Valoare atribuită
2.117,20 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117,20 RON

din 2.117,20 RON estimat