Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: BANCA SCOLARA 1 LOC (METAL CU BLAT DE PAL MELAMINAT)

Număr anunț
DA26864723
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AUTO (CUI 5010080)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCT DEPOZIT SRL (CUI 30244058)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat