Atribuită Cumpărare directă

Mortuary FREEZER for n ° 3 bodies, n ° 3 doors, Zinc plated panels, Stainless Steel internal frame with stainless steel drives, n ° 3 stainless steel trays, n. 1 cooling unit on the top temperature - 20 °C electronic control panel with thermostat, thermometer, timer, alarm

Număr anunț
DA26866347
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
33944000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.000 RON
Valoare atribuită
105.000 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
22.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.000 RON

din 105.000 RON estimat