Atribuită Cumpărare directă

DISC FLEX 125X1=15BUC,POLICARBONAT FUMURIU 6MM 12,6MP=1BUC,ROBINET COLTAR 1/2X1/2=10BUC,ROBINET TUR 1,2=5BUC,ROBINET RETUR 1/2=5BUC,REDUCTIE CILINDRICA 1/2''-1/8''=25BUC,TEAVA PVC 110/2=5BUC.

Număr anunț
DA26883062
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI 1854575)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202 RON
Valoare atribuită
1.202 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.202 RON

din 1.202 RON estimat