Atribuită Cumpărare directă

Furnizare combinezoane unica folosinta-45 buc, mariremea 3XL. Persoana contact Mitric Elena-Livia 0744539549

Număr anunț
DA26880945
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638 RON
Valoare atribuită
1.638 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638 RON

din 1.638 RON estimat