Atribuită
Cumpărare directă
Seif certificat cu clasa I de rezistenta la efractie ,cu agrement de conformitate • Seif certificat pentru caserie cu clasa I de rezistenta la efractie ,cu agrement de conformitate emis de autoritatile europene sau nationale in domeniu (dimensiuni minime 500x400x400mm ),ce include transportul si montajul la sediul spitalului, inclusiv kitul de ancorare, materiale si accesorii ,P.U.5.126,00 lei/buc fara TVA
- Număr anunț
- DA26861127
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 44421600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.126 RON
- Valoare atribuită
- 5.126 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.