Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de echilibrare pentru rotile de iarna la autoturismele din cadrul spitalului. -pt. autoturisme 3 x 73.96= 221.88 -pt SUV 1 x 87.40= 87.40

Număr anunț
DA26876186
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI 35056829)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,28 RON
Valoare atribuită
309,28 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,28 RON

din 309,28 RON estimat