Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa lucrari de extindere retea de apa (Bransamente 17 bucati si retea distribuite apa = 575m) si lucrari de extindere retea de canalizare menajera (canalizare menajera = 575m, racord canalizare menajera = 23 bucati si refulare = 310 m), in localitatea Luncsoara, Comuna Auseu.
- Număr anunț
- DA26867575
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- VENTANSOR SRL (CUI 22266730)
- Cod CPV
- 45232400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.155 RON
- Valoare atribuită
- 312.155 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.