Atribuită Cumpărare directă

- Pamant fertil de padure; - Necernut; - Liber de pir si mohor; - Granulatie si permeabilitate optima pentru gazonare (indiferent daca gazonarea se face prin insamantare sau prin montaj rulouri de gazon) dar si pentru plantarea de arbori si arbusti.

Număr anunț
DA26876974
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LANDFILL COMPLEX TRADE SRL (CUI 30958960)
Cod CPV
14212410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.500 RON
Valoare atribuită
47.500 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.500 RON

din 47.500 RON estimat