Atribuită
Cumpărare directă
Leucoplast 3m x 5cm 1 rola Leucoplast 2,5m x 2,5cm 1 rola Pansament individual 2/6cm 10 buc Pansament cu rivanol 6/10cm 5 buc Pansaplast (plasture) 6/50cm 1 buc Vata hidrofila 50g 2 pac Comprese sterile, 10cm/8cmx10buc 10 pac Alcool sanitar 200 ml Alcool iodat 200 ml Rivanol solutie 1% 200 ml Perogen 1 flacon PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE AVIZELE NECESARE
- Număr anunț
- DA26857479
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.280 RON
- Valoare atribuită
- 9.280 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.