Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie din aluminiu in suprafata totala de 9 mp compusă din patru usi culisante cu dimensiunea si o fereastra supralumina cu patru ochiuri. Alte specificatii: culoare gri, pachet sticla (o foaie) sablat min. 60%, sistem de ghidaj, feronerie pentru uz intens, accesorii si montaj incluse.

Număr anunț
DA26857482
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
BGI Work (CUI 20686044)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.909,10 RON
Valoare atribuită
8.909,10 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.909,10 RON

din 8.909,10 RON estimat