Atribuită
Cumpărare directă
JALUZELE VERTICALE DIVERSE GAME SI CULORI MASURATORI, LIVRARE SI MONTAJ INCLUSE IN PRET MONTAJ IN TAVAN GARANTIE 12 LUNI Livrarea si montarea produselor se va face gratuit la sediul central al Inspectoratului de Stat pentru Controlul in Transportul Rutier, din Bd. Dinicu Golescu nr. 38, sector. 1, Bucuresti, poarta G, in termen de maxim 15 zile lucratoare de la data transmiterii comenzii ferme prin e-mail . Nu se vor livra si monta produsele și nu se va factura anterior primirii comenzii (formular de comandă) din partea ISCTR (acceptul în SEAP nu reprezintă comandă fermă). Persoana de contact privind receptia : Radu BOBOS tel.0725.597.312 . Culorile jaluzelelor vor fi stabilite la momentul efectuarii masuratorilor de catre reprezentantii furnizorului.
- Număr anunț
- DA26877046
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,82 RON
- Valoare atribuită
- 260,82 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.