Atribuită
Cumpărare directă
H951.1 - Folie Parafilm M ROTH, 75 m*50 mm - 1 buc - 190.18 RON EN76.1 - Folii de etansare ROTH Rotilabo, 146*79.4 mm, nesterile, grosime 50 μm, 100 buc - 1 pk - 188.04 RON KA07.1 - Fulgi celuloza Rotilabo ROTH, Ø6 mm, grosim 0.75 mm, 1000 buc/1 pk - 1 pk - 89.98 RON 5220501 - Tuburi de reactie din polipropilena Marienfeld, 1.5 mL, 1000 buc/1 pk - 1 pk - 62.01 RON - 10 pk - 620.10 RON 078.02.004 - Tuburi sterile ISOLAB pentru centrifuga, nu contin DNaza, RNaza sau pirogeni, 6000 x g, 50 mL, 50 buc/1 pk - 1 pk - 56.19 RON - 6 pk - 337.14 RON CLX9.1 - Varfuri pipeta nesterile Roth Standard Universal 10-100 μL, galbene, 10 cutii*96 bucati - 1 pk - 226.37 RON - 5 pk - 1,131.85 RON 2395.2 - Varfuri pipeta Roth Standard Universal nesterile, 10 - 100 μL, galbene, 500 buc/1 pk -1 pk - 47.43 RON - 5 pk - 237.15 RON 8161.1 - Varfuri pipeta Sorenson Standard Mμlti Universal 100-1000 μL, albastre, fara urme de RNAaza/DNAaza si pirogeni, compatibile cu pipetele Gilson, 10 cutii*100 bucati - 1 pk - 285.48 RON - 5 pk - 1,427.40 RON 005.01.003 - Varfuri pipeta ISOLAB, model economic, negradate, nesterile, albastre, 1000 μL, 500 bucati/1 pk - 1 pk - 25.63 RON - 10 pk - 256.30 RON 079.01.003B - Suport albastru ISOLAB pentru eprubete cu Ø 18 mm, 55 orificii -1 buc - 17.37 RON - 10 buc - 173.70 RON EEC5.1 - Suport tuburi centrifuga ROTH, 215*69*27 mm, compatibil cu flacoane de 0.5, 1.5, 2 mL, 5 buc/1 pk -1 pk -109.96 RON - 2 pk - 219.92 RON HT01.1 - Sticla de laborator pentru sterilizare ROTH, s
- Număr anunț
- DA26866920
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.253,66 RON
- Valoare atribuită
- 6.253,66 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.