Atribuită Cumpărare directă

Monitor DELL UltraSharp 1707FP, 17 Inch LCD, 1280 x 1024, VGA, DVI, USB garantie: 12 luni pretul include si taxa de mediu

Număr anunț
DA26873307
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" BAIA MARE (CUI 26691163)
Furnizor / câștigător
INTERLINK GROUP SRL (CUI 9320017)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.184,90 RON
Valoare atribuită
8.184,90 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.184,90 RON

din 8.184,90 RON estimat