Atribuită Cumpărare directă

SERVICII SCIM OSGG 600

Număr anunț
DA26882988
Autoritate contractantă
Comuna Luncavita (Primaria Comunei Luncavita) (CUI 3227467)
Furnizor / câștigător
C - PER MANAGEMENT OFFICE SRL (CUI 36723297)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat