Atribuită Cumpărare directă

Panou de întrare în localitate, 3 m înălțime / 1 m lățime, realizat din tabla de inox presata la rece, schelet metalic, imprimata cu autocolant uv.

Număr anunț
DA26876563
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
PFA AVASILCAI DANIEL-GHEORGHE (CUI 34670730)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat