Atribuită Cumpărare directă

Se solicita furnizarea materialelor din cos conform descrierii de mai sus.

Număr anunț
DA26864932
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
37452900-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.336 RON
Valoare atribuită
4.336 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.336 RON

din 4.336 RON estimat