Atribuită
Cumpărare directă
Pachet dezinfectant maini virucid Aniogel 85 NPC + sapun Anios Savon Doux, 1 litru - 50 buc * 83 lei = 4150 lei Dezinfectant tegumente Aniosgel 85 NPC, 5 litri, biocid, virucid COD : DT85 5L - 10 buc * 155.35= 1553.50 lei Dezinfectant pastile clorigen cu spectru larg de actiune, Solikloor 1kg COD : KLI899 - 20 BUC * 58.23 = 1164.6 lei
- Număr anunț
- DA26874826
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 13592885)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.868,01 RON
- Valoare atribuită
- 6.868,01 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.