Atribuită Cumpărare directă

Dezinsectie curativa prin pulverizare si aplicare de geluri insecticide - 1 tratament - 2087.50 mc. Deratizarea pe o supravata de 3800 mp. Dezinfectie terminala - 1 tratament - 2087.50 mc SERVICII COMFORM CU OFERTA NR. 0237 DIN 13.11.2020

Număr anunț
DA26821375
Autoritate contractantă
U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
Furnizor / câștigător
PRESTARI COMERT COV-DERATEX SRL (CUI 10829589)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.183,75 RON
Valoare atribuită
2.183,75 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.183,75 RON

din 2.183,75 RON estimat