Atribuită Cumpărare directă

Desderman cu pompita x8 Paravan pexiglas 60x100cm x2 Botosei 100 buc/set x20 Saci 60x90 cm x300

Număr anunț
DA26883822
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
COMPLETE SALES SRL (CUI 27209050)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790 RON
Valoare atribuită
1.790 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790 RON

din 1.790 RON estimat