Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L 2 BUC VOPSEA PITURA ALB POLAR V53101 4L 2 BUC EMAIL IDEEA MARO ROSCAT 0,75L 2 BUC OSR SMARTLUX TUB FLUORESCENT 18W 840 40 BUC SET 2 STARTERE S2 4-22W 20 SET KOMFORT UNI REZ.SEMIINALT.3/8" C94 1 BUC TEAVA SC. REZERVOR SEMIINALTIME 1501AACC 2 BUC BEC LED A60 FR 8 60W E27 4000K 15 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 4 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 4 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 2 BUC CAPAC WC PP ALB ROMTATAY 1 BUC CAPAC WC LEGERINO ALB BALAM. INOX 1110 1 BUC HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 ALB 2 BUC HOFF BEC LED LUMANARE 4W E14 WW 5 BUC
- Număr anunț
- DA26825902
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936,03 RON
- Valoare atribuită
- 936,03 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.