Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator documente DESQ 20072, 327101714. Distrugator documente si CD DESQ - descriere produs Distrugator documente si CD cu design modern; poate distruge hartie, CD-uri si carduri Functii start/ stop automate Prevazut cu cos de reziduuri detasabil Cu 4 rotile pentru deplasare usoara in cadrul spatiului de lucru Caracteristici tehnice – distrugator documente si CD DESQ Distrugator documente cu deschidere 220 mm Capacitate maxima de distrugere: 17 coli (70 g/mp) Distrugator de tip cross-cut Dimensiune particula taiata: 4x39 mm Capacitate cos reziduuri: 22 litri Nivel de securitate: 3 Alimentare: 220-240V Dimensiuni: 365x280x498 mm Nivel zgomot: 68dB Viteza: 3.5 m/min Greutate: 7.7 Kg Culoare: negru/ argintiu 327101714 Garantie 12 luni TPP- CNFIS- FDI-2020-0225
- Număr anunț
- DA26809738
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 809 RON
- Valoare atribuită
- 809 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.