Atribuită
Cumpărare directă
PLITA ELECTRICA are o suprafata de incalzire nedeformabila din ceramica cu structura vitroasa care asigura o rezistenta inalta la agentii chimici si la coroziunea mecanica, cat si o incalzire si o distributie uniforma a temperaturii pe toata suprafata platanului. Temperatura este controlata prin intermediul unui termoelement intern. Structura sa ergonomica permite o manevrare foarte usoara a probelor, iar in cazul in care intervine o deversare a continutului elementele interne vor fi protejate complet. • MODEL: REC, • Domeniu de temperatura: de la temp. camerei pana la 5500C, • Control electronic al temperaturii, display LCD, • Buton pentru reglarea temperaturii de termostatare, • Acuratetea temperaturii la suprafata de incalzire: max. 5 oC, • Clasa protectie : IP 41, • Material constructie: tehnopolimer, • Plita ceramica, • Dimensiuni platan de incalzire: 180 x 180 mm, • Putere: 800 W, • Alimentare retea: 230 V / 50 – 60 Hz, • Greutate: 3.3 kg, • Dimensiuni (WxHxD): 203x94x335 mm .
- Număr anunț
- DA26839820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38436310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare atribuită
- 1.470 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.