Atribuită
Cumpărare directă
309966-100ML DIETHYL ETHER, CHROMASOLV, for HPLC, >99.9%, inhibitor-free 2 X 502.11 259527-100ML ETHYLENE GLYCOL DIMETHYL ETHER, ANHYDROU S, 99.5% 1 X 275.03 296082-250ML DIETHYL ETHER, ANHYDROUS, >=99.7% 2 X 287.51 8039780050 Ferrocene for synthesis,50 g 1 X 125.95 186171-100ML BUTYLLITHIUM, 1.6M SOLUTION IN HEXANES 2 X 267.85 1043672500 n-Hexan pentru analiza EMSURE, 2.5L 2 X 427.06 TCI-D3870-1G 1,3-Dimesitylimidazol-2-ylidene, >97.0%(T), 1G 2 X 1223.87 696196-1G 1,3-Bis(2,6-diisopropylphenyl)-1,3-dihydro-2H-imidazol-2-ylidene,97% 2 X 548.76 8207300100 Iodobenzene for synthesis,100 ml 1 X 346.37 678929-1G 4-Iodo-3-(trifluoromethyl)benzonitrile 2 X 171.13 411205-1G 4-TERT-BUTYLIODOBENZENE, 98% 2 X 271.34 8413470010 4-Bromo-1-iodobenzene for synthesis, 10 g 1 X 249.94 215147-500G CALCIUM, GRANULES, CA. 6 MESH, 99% 1 X 890.97
- Număr anunț
- DA26852771
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.287,52 RON
- Valoare atribuită
- 9.287,52 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.