Atribuită Cumpărare directă

Odorizant WC 2x 16.805 saci menaj 7 x 2.941 saci menaj 35L 1 x 3.361 sapun lichid 5L 1 x 14.285 sapun lichid 5L 1x 15.966 sapun lichid 2L 1x 8.403 servetele maini 9x 4.622 hartie zet 20x 5.462

Număr anunț
DA26830416
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,06 RON
Valoare atribuită
247,06 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,06 RON

din 247,06 RON estimat