Atribuită Cumpărare directă

Covor Heinner cu print digital 3D, 200x300cm, Leafs Cod Podus: [HR-3DRUG200-LFS]

Număr anunț
DA26828877
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,24 RON
Valoare atribuită
672,24 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,24 RON

din 672,24 RON estimat