Atribuită Cumpărare directă

DIBLU SURUB CUI 6X60 SM-06060 WRET-MET 200 buc 0,2 GRATAR HARDY 32X27CM 0145-3232271 1 buc 3,11 SET ROBINETI RAD.TUR RETUR 1/2 COD R705KX003 6 buc 25,36 TRAFALET ELITACOLOR 18CMD 48MM 0111-224818 2 buc 13,94 TRAFALET DE FATADA MULTICOLOR 25CM FIR 18 0101-226825 2 buc 22,55 CANEPA (1FUIOR) WAT0000000006 2 buc 2,49 BURGHIU SDS PLUS 6X100 PR RO 1618596167 1 buc 9,29 AERISITOR MANUAL 1/2 O15M FERRO 6 buc 5,29 FM00301P PASTA VERDE ETANSARE INFILETARI APA 0,46 KG 1 buc 6,55 BURGHIU PT BETON SDS PLUS 12X160 0081701200100 1 buc 19,4 BURGHIU SDS PLUS 5X 10X100X160 2.608.833.798 1 buc 19,56

Număr anunț
DA26812414
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,14 RON
Valoare atribuită
360,14 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,14 RON

din 360,14 RON estimat