Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE PROMOTIONALE CF OFERTA 20132/12.11.2020: AGENDA A5 TREND GREY- 60 BUC; AGENDA A5 TREND TORQOISE - 40 BUC; PIX DACO PX173 GRI - 60 BUC; PIX DACO PX173 ROZ - 40 BUC; CALENDAR BIROU IMAGINI-APE - 100 BUC; PUNGA KRAFT MODEL CRACIUN - 100 BUC
- Număr anunț
- DA26840853
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 22819000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.470 RON
- Valoare atribuită
- 9.470 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.