Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA 20KG NEGRU - 1 BUC DILUANT 4KG -1 BUC DILUANT 1L - 1 BUC

Număr anunț
DA26816167
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,89 RON
Valoare atribuită
636,89 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,89 RON

din 636,89 RON estimat