Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Preţ unitar fără TVA 1 Ace 0.80x40 21Gx1 1/2 Buc 300 0.25 2 Betadine sol Flc 10 35 3 Branule cutie 50 buc Buc 50 3.90 4 Comprese sterile 10x10x5 Buc 700 0.95 5 Pahare uz unic Buc 200 0.09 6 Seringi 5ml Buc 900 0.50 7 Plasturi cu rivanol 6/8, 50buc/cutie Buc 200 0.75 8 Teste glicemie – one touché, 50 buc/cutie Buc 350 1.20 9 Plasturi sturi – omnistrip 6mmx 101mm, cutie 50buc Buc 50 4
- Număr anunț
- DA26819158
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.523 RON
- Valoare atribuită
- 2.523 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.