Atribuită Cumpărare directă

BURDUF CASETA DIRECTIE 2*17.65; KIT DISTRIBUTIE+POMPA APA HEPU 1*310.92; FILTRU ULEI 1*19.32; FILTRU AER 1*29.41; FILTRU COMBUSTIBIL 1*25.21; FILTRU HABITACLU 1*21.01; BIELETA ANTIRULIU 2*29.41; BRAT SUSPENSIE STG 1*168.07; BRAT SUSPENSIE DR 1*168.07; BARA DIRECTIE DR 1*91.60; BARA DIRECTIE STG 1*91.60; ACUMULATOR MACHT SILVER POWER 12V 65AH 1*236.97; PARBRIZOL IARNA ECO -20 5L 10*10.92; CURATITOR FRANA XXL 750ML 1*12.61; KIT RULMENT ROATA R153.15 1*48.74; ULEI ARAL TRONIC 5W40 4L 1*96.64; ULI ARAL LIGH TRONIC 5W40 1L 1*26.89; ANTIGEL NORDIS G12 1L 10*10.08; APA DEMINERALIZATA 1L 3*1.26

Număr anunț
DA26829700
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584,45 RON
Valoare atribuită
1.584,45 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584,45 RON

din 1.584,45 RON estimat