Atribuită
Cumpărare directă
Ghete baschet profesionale, realizate in partea superioara din plasa pentru a permite respirabilitatea suprafața interioară este tratată cu tehnologie care previne apariția și răspândirea bacteriilor, stabilizatori integrați pe laterale și pe călcâi pentru limitarea riscul de răsucire a gleznei, elemente anti-abrazive pentru durabilitate si rezistenta in timp; Marimi: 2 perechi 38, 1 perechi 40, 1 pereche 42
- Număr anunț
- DA26830016
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 18820000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.080,68 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.