Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici manusi latex, 100 buc/cutie Manusi de unica folosinta, ambidextre Din latex (cauciuc natural) Potrivit pentru: uz general Ofera protectia mainilor impotriva transpiratiei, murdariei, microorganismelor Aderenta excelenta Elasticitate ridicata Contin pudra pentru utilizare usoara Unica folosinta Marime: S, M, L, XL Cu sistem pentru extragere usoara manusi (asemanator cutiilor pentru servetele) Culoare: alb Ambalare: 100 bucati/set Produs non-medical Manusile nu sunt dispozitive sau echipamente de protectie certificate!
- Număr anunț
- DA26816511
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,58 RON
- Valoare atribuită
- 251,58 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.