Atribuită Cumpărare directă

SPITAL Prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA26817190
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.354 RON
Valoare atribuită
8.354 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.354 RON

din 8.354 RON estimat