Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente Centrala telefonica, telefoane, accesorii si servicii de instalare, testare, configurare si instructaj personal utilizator. Configuratie tehnica centrala: trunchiuri externe 3, linii interne 16, console digitale 3 buc, telefoane analogice cu display 4 buc. Valoare totala: 1.105 euro fara tva. Achizitie in 12 rate a cate 92.08 euro/luna fara tva. 1 EURO = 4.8686 Lei

Număr anunț
DA26809619
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI (CUI 2613907)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32551200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.379,80 RON
Valoare atribuită
5.379,80 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.379,80 RON

din 5.379,80 RON estimat