Atribuită Cumpărare directă

Flipchart cu suprafata magnetica Inaltime reglabila prin reglarea cu suruburi a celor 3 picioare - maxim 186 cm Rama din aluminiu Flipchart-ul este prevazut cu tavita pentru markere Mod de prindere a hartiei: cu clema rabatabila Dimensiuni flipchart: 100x70 cm PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26817284
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197621-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,55 RON
Valoare atribuită
671,55 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,55 RON

din 671,55 RON estimat