Atribuită Cumpărare directă

1042007 LINE PRELUNGITOR 4P 7M 3X1,5 CU INTR 2,00 BUC 1039855 CANAL CABLU(JGHEAB) 25X16 CU CAPAC 2M 5,00 BUC

Număr anunț
DA26819694
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,98 RON
Valoare atribuită
109,98 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,98 RON

din 109,98 RON estimat