Atribuită
Cumpărare directă
BOSCH GSB 162-2 RE Masina de gaurit cu percutie 1500 W 1 bucata et de livrare Limitator de reglare a adincimii 2600460045 Mandrina cu coroana dintata 16 mm 1608571057 Miner suplimentar 2608025205 Valiza profesionala BOSCH GWS 18V-10 Polizor unghiular brushless cu 2 acumulatori Li-Ion, 5Ah + L-BOXX -1 bucata Set de livrare 2 x acumulatori GBA 18V 5.0Ah 1600A002U5 Încărcător rapid GAL 1880 CV 1600A00B8G 1/1 inserţie L-BOXX pentru sculă şi încărcător 1600A01166 Apărătoare de protecţie 1605510365 Flanşă de prindere 2605703014 Piuliţă cu fixare rapidă 2608000684 L-BOXX 136 1600A012G0
- Număr anunț
- DA26819164
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.167 RON
- Valoare atribuită
- 4.167 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.