Atribuită
Cumpărare directă
Numar articol Nume produs Cantitate Unitate Pret bucata Total fara tva 1 Hartie copiator A4 500 coli/top 11.30 62 TOP 700.60 2 Plic C6 alb siliconic 25/set 2.25 6 SET 13.50 3 Plic C5 alb siliconic 25/set 3.60 6 SET 21.60 4 Pix Schneider K15 1.43 59 BUC 84.37 5 Tus stampila 30ml 1.15 1 BUC 1.15 6 Mouse Serioux, Pastel 600, fara fir,USB,senzor optic distanta de operare;10m,precizie:1000/16 22.58 1 Buc 22.58 7 Biblioraft A4 PVC 75mm Ubers 8.20 20 BUC 164.00 8 Dosar de incopciat 1/1 gheare 0.39 270 BUC 105.30 9 Dosar plastic sina cu gauri 0.43 175 BUC 75.25 10 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 6.49 3 SET 19.47 11 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneider 130 2.69 6 BUC 16.14 12 Pix Schneider Epsilon 11.17 6 Buc 67.02 13 Foarfeca 16cm 3.54 1 BUC 3.54 14 Cutter 18mm ergonomic 17.33 1 BUC 17.33 15 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 50mm 10/set 9.64 13 SET 125.32 16 Suport birou 8 compartimente Confort 48.14 1 BUC 48.14 17 Aparat banda corectoare 4.2mmx6m Tombow 6.90 1 BUC 6.90 18 Lipici tip banda Tombow Maxi Power 12.91 1 Buc 12.91 19 Banda adeziva 15mmx33m 0.61 1 ROLA 0.61 20 Clipboard heavy duty 13.55 1 BUC 13.55 21 Capse #24/6 1000/cutie Forster 0.65 8 Cutie 5.20 22 Pix cu gel 0.7mm Forster 0.79 20 BUC 15.80 23 Dosar plic Forster 0.57 110 BUC 62.70 24 Agrafe 28mm 100/cutie Forster 0.99 7 Cutie 6.93 25 Mina creion 0.5mm Rotring 3.69 3 Cutie 11.07 26 Capsator 30 file Novus Stabil 22.66 2 BUC 45.32 27 Capse #23/8 1000/cutie Boxer 2.
- Număr anunț
- DA26829437
- Autoritate contractantă
- COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.308,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.308,41 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.