Atribuită Cumpărare directă

Cutit uretrotom OTTIS.ACHIZITIE IN REGIM DE SCHIMB CONFORM OFERTA LP534/22.10.2020, CU DISCOUNT 30%.

Număr anunț
DA26814232
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,60 RON
Valoare atribuită
509,60 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,60 RON

din 509,60 RON estimat