Atribuită Cumpărare directă

DACIA LOGANSuma asigurata: 8.082 RON Perioada de valabilitate 16/11/2020 - 15/11/2021 4) Modalitate de plata: INT 5) Intermediar si commision daca este cazul SAFETY BK 15% 6) Asigurator: OMNIASIG

Număr anunț
DA26817749
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA DAMBOVITA (CUI 24714651)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
684,90 RON
Valoare atribuită
684,90 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,90 RON

din 684,90 RON estimat