Atribuită Cumpărare directă

MEMBRANA COLUMBA P MINERAL - 70 BUC - 149.26 RON/BUC MEMBRANA SIRRAH POLIESTER N 3 KG - 37 BUC - 104.50 RON/BUC SCURGERE DE CAMP - 5 BUC - 18.13 RON/BUC AERATOR SIMPLU D75 H240 IT - 5 BUC - 23.04 RON/BUC TOTAL: 14520.55 RON

Număr anunț
DA26821934
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44111520-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.520,55 RON
Valoare atribuită
14.520,55 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.520,55 RON

din 14.520,55 RON estimat