Atribuită Cumpărare directă

Lame sticla presoare pentru trichinelescop, din sticla termorezistenta si foarte clara cu suruburi, ( modelul clasic ). Dimensiuni: lungime 22,5 cm, latime 5 cm, inaltime 1,2 cm.

Număr anunț
DA26837302
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
42113172-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.970 RON
Valoare atribuită
1.970 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.970 RON

din 1.970 RON estimat