Atribuită Cumpărare directă

Conform Anunt de publicitate nr. ADV1180222/05.11.2020, caiet de sarcini nr. 35350/26.10.2020, oferta transmisa nr. 36905/09.11.2020 si contract ce urmeaza a fi incheiat

Număr anunț
DA26830360
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
PALMEX CM SRL (CUI 28419867)
Cod CPV
34221000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.848,33 RON
Valoare atribuită
9.848,33 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.848,33 RON

din 9.848,33 RON estimat