Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarele componente conform oferta 580 : 4 buc x HDD HP 2TB 6 G SAS cu sertar HP (565lei/buc+TVA) 3 buc x Casti cu microfon Plantonics Audio 655 (169lei/buc+tva) 3 buc x ATR2100x-USB microfon Cradioid Dynamic (397lei/buc+TVA) Total Pachet 3958 lei+TVA
- Număr anunț
- DA26808619
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32522000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.958 RON
- Valoare atribuită
- 3.958 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.