Atribuită Cumpărare directă

Balsam de rufe 5 l; Coada lemnpt matura; Detergent vase Fairy 800 ml; Detergent univ. Fabi 1 l; Lavete microfibra 38 x 38 :albastre 20 buc; verde 20 buc ; galbene 20 buc; Rezerva mop bbc 330 g;

Număr anunț
DA26816216
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
03421000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,65 RON
Valoare atribuită
970,65 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,65 RON

din 970,65 RON estimat