Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reincarcare cartuse cu toner

Număr anunț
DA26815718
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
RO-COMPUTER SRL (CUI 17774596)
Cod CPV
72513000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,81 RON
Valoare atribuită
1.096,81 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,81 RON

din 1.096,81 RON estimat