Atribuită
Cumpărare directă
5700097 - Tija magnetica de extragere Marienfeld, 350 mm - 1 buc - 71.45 RON 7292.1 - Reactiv ROTH Eugenol extra pure , 50 ml - 1 buc- 99,84 RON - 2 buc - 199.68 ROn 0973.1 - Bara magnetica pentru agitare ROTH Rotilabo, 7*2 mm - 1 buc - 9.62 RON 047.06.150 - Micro-spatula cu lingura ISOLAB din otel inoxidabil, L 150 mm - 1 buc - 7,90 RON - 2 buc - 15.80 RON
- Număr anunț
- DA26816564
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,55 RON
- Valoare atribuită
- 296,55 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.