Atribuită Cumpărare directă

Achizitorul GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesat sa achizitioneze pachetul de produse astfel cum a fost initiat, pentru amenajarea si reamenajarea spatiilor verzi si a parcuri in vederea indeplinirii obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.

Număr anunț
DA26829762
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.949 RON
Valoare atribuită
7.949 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.949 RON

din 7.949 RON estimat